نوشابه انرژیزا REALMIX

نوشابه های انرژی زا امروزه در میان ورزشکاران به دلیل افزایش نیرو و بهبود عملکرد ورزشی طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.در یک تعریف ساده می توان گفت نوشابه انرژی زا، نوشیدنی است که موجب افزایش انرژی، در بدن مصرف کننده می شود.در مطلب قبلی، در خصوص نوشیدنی مناسب ورزش توضیحاتی داده شده و همین موجب گردید تا علم ورزش در خصوص نوشابه های انرژی زا اطلاعاتی را به شما مراجعه کنندگان گرامی ارائه دهد.

طرفداری- ریشه تولید نوشابه های انرژی زا به بریتانیا و اوایل قرن 20 باز می گردد. در کشور ژاپن قدمت این نوشابه ها به سال۱۹۶۰ برمی گردد، در ابتدا این قبلی نوشابه ها در بطری های دارو به فروش می رسید. کارگران ژاپنی که مجبور بودند شب ها کار کنند از آن استفاده می کردند.در انگلستان، Lucozade Energy در سال ۱۹۲۹ به عنوان یک داروی بیمارستانی برای احیا به کار می‌رفت.

بیشتر بخوانید: ویترین سلامت و تندرستی طرفداری

به صورت رسمی در سال 1994 اولین نوشابه انرژی زا وارد بازار های اروپایی شد. این محصولات طرفداران زیادی پیدا کردند به نحوی که در سال ۲۰۰۱، فروش نوشابه‌های انرژی زا در آمریکا به ۸ میلیون در سال رسید. در سال های اخیر فروش این نوشابه ها به شکل چشمگیری افزایش پیدا کرده است.
آثار نوشابه های انرژی زا

شرکت رد یول که اگر بزرگ ترین شرکت تولید کننده این قبیل نوشابه ها نباشد، یکی از چند شرکت برتر در این زمینه است، در مورد اثرات نوشابه های انرژی زا اینگونه توضیح داده است.

تحریک افزایش متابولیسم
افزایش نشاط و به صورت عام، سرحالی.
افزایش تمرکز و سرعت واکنش درون سلولی و برون سلولی.
بهبود و افزایش عملکرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *